טיפול בצלוליט ובצקות

12/07/2010 00:00:00 | ד"ר רם אברהמי
הדפס מאמר
טיפול בצלוליט ובצקות
צלוליט:
 
צלוליט הינה אגירת רקמת שומן ברקמה התת עורית בדרך כלל באזור האגן ירכיים ושוקיים. זו תכונה שברובה הינה גנטית משפחתית. הצלוליט מוחמרת עם עלית משקל וקיום הפרעות נלוות כדוגמת לימפאדמה ואי ספיקה ורידית. הטיפול בצלוליט, כולל דיאטה, שאיבות שומן בהרדמה כללית או אזורית ואמצעים לא ניתוחיים בניסיון להפריד פקעיות הרקמה השומנית כך שיתפרקו ויפונו דרך הלימפה .

טיפול בצלוליט:

בת.ל.מ טיפול חדשני מיוחד המשלב טיפולי אוזון המפרקים הצלוליט יחד עם מכשיר    BALLANCER  אשר מפנה הרקמה השומנית דרך הלימפה. החידוש הינו שילוב טכניקה לפרוק השומן התת עורי יחד עם ניקוזו המידי ללימפה, מה שמביא לתוצאות מידיות וסופיות בסדרת טיפולים קצרה .
אין בארץ מרכז המטפל בטכניקה זו אשר הינה פרי פיתוח ייחודי שלנו.בצקות:

בצקות כבדות ועייפות בסוף היום נגרמות בשל אגירת נוזלים ברגליים. הסיבה הינה הפרעה בניקוז הנוזלים ברגליים, בדרך כלל עקב בעיות משולבות: לימפטיות ורידיות וחוסר יעילות מערכות התנועה בניקוז הנוזלים. התופעה מופיעה בכל גיל אך יותר לאחר לידות מרובות, דלקות ברגליים כדוגמת שושנה, עודף משקל, דליות, מחלות לב, כליות או כתופעת לוואי של תרופות.

טיפול בבצקות:

בת.ל.מ טיפול חדשני ומאוד יעיל להורדת בצקות ואיזון הנוזלים בגוף. מבוסס על מכשיר פלבו–פרס ומכשיר ה - BALLANCER לאחר הטיפול היקף הבצקות יורד פלאים ונשמר לאורך זמן (באם ממשכים לשמר המצב החדש לפי הדרכתנו).
הטיפול בהשגחה רפואית מלאה .

1. פגישה ואבחון רפואי כולל דופלקס ורידים, בדיקת עורקים ולימפה על ידי ד"ר אברהמי.
2.קביעת תוכנית טיפול אישית:
לטיפולי צלוליט נזקקים לכ 10 טיפולים במרווח של פעמיים בשבוע.
טיפולי בצקות נזקקים לכ 5 טיפולים במרווח של פעם עד פעמיים בשבוע.
3. הגדרת תוכנית המשך טיפול לשימור התוצאות .

הטיפולים מאוד נעימים ומרגיעים, אורכים 30-50 דקות.
נותנים תוצאות מידיות אך כמו בכל מאפיין בריאותי כדוגמת שמירת משקל או שאיבת שומן- גם כאן התוצאות יהפכו לזמניות באם לא נקפיד על תחזוק המצב החדש, שינוי אורח חיים וטיפול משמר כנדרש.